Świąteczny sekret

Czy można oszukać przeznaczenie?
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2019
Kategorie: Obyczajowe
Cena: 34,90 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł

Opis produktu

Każda rodzina ma swój sekret…


Natomiast nad niektórymi mogłoby się wydawać, że wisi klątwa. Bo jak inaczej nazwać historię, którą z pokolenia na pokolenie powtarzają kobiety w rodzinie Zosi? Dziewczyna jest zdeterminowana, żeby nie powtórzyć losu swojej mamy i babci oraz pokierować swoim życiem lepiej niż jej siostry. Tylko czy uda jej się przełamać ten zaklęty krąg?


Alina, Ewa i Zosia są siostrami, jednak ich relacje nie są silne zacieśnione. Dwie pierwsze od jakiegoś czasu prowadzą już samodzielne życie. Bardzo szybko wyszły z domu i odseparowały się od matki, która jest skarbnicą pesymistycznych historii. Jedynie Zosia mieszka jeszcze z mamą, jednak i ona jest zmęczona brakiem optymizmu ze strony rodzicielki. Nadarza się okazja, w której Zosia dostrzega dla siebie szansę…


Dziewczyna i jej siostry otrzymują w spadku dom po babci ze strony ojca – ojca, który jest lekkoduchem i nie potrafi żyć tylko z jedną kobietą u boku. Wszystkie trzy z babcią od dawna nie miały kontaktu. O czym w zasadzie zdecydowała ich matka, która żywiąc urazę do niewiernego męża przeniosła ją również i na teściową. Alina i Ewa prowadzą swoje dorosłe, ustabilizowane życie, którego nie zamierzają porzucać dla starego domu pozbawionego udogodnień współczesnej cywilizacji. Tymczasem Zosia czuje, że nadszedł moment, w którym ona sama powinna zacząć decydować o sobie. A czy można dostać lepszą szansę niż własny dom i pełna niezależność od mamy?


Na przekór wszystkim i wszystkiemu, jedynie zgodnie z własną intuicją przenosi się na wieś, gdzie podejmuje próbę samodzielnego życia. Tam jednak dopada ją rodzinna klątw w osobie przystojnego bruneta, czarującego bawidamka, który jest równie uroczy co nieodpowiedzialny. Dokładnie taki sam jak jej ojciec i dziadek… Zosia jest ostrożna, czujna i bystra. Postanawia, że zrobi wszystko, aby nie powtórzyć błędów kobiet ze swojej rodziny i w 100% wykorzysta szansę na szczęśliwe, spokojne życie, jaką dał jej los.


Wydaje się to łatwym zadaniem, dopóki ten wyjątkowy mężczyzna nie spojrzy jej w oczy tuż przed wigilijnym wieczorem…

Informacje o produkcie

Gatunek literatura obyczajowa
Autor Krystyna Mirek
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Data wydania 30 paź 2020