Świąteczny sekret

Czy można oszukać przeznaczenie?
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2019
Kategorie: Obyczajowe
Cena:

Normalna cena: 34,90 zł 35% TANIEJ

Special Price 22,69 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Każda rodzina ma swój sekret…


Natomiast nad niektórymi mogłoby się wydawać, że wisi klątwa. Bo jak inaczej nazwać historię, którą z pokolenia na pokolenie powtarzają kobiety w rodzinie Zosi? Dziewczyna jest zdeterminowana, żeby nie powtórzyć losu swojej mamy i babci oraz pokierować swoim życiem lepiej niż jej siostry. Tylko czy uda jej się przełamać ten zaklęty krąg?


Alina, Ewa i Zosia są siostrami, jednak ich relacje nie są silne zacieśnione. Dwie pierwsze od jakiegoś czasu prowadzą już samodzielne życie. Bardzo szybko wyszły z domu i odseparowały się od matki, która jest skarbnicą pesymistycznych historii. Jedynie Zosia mieszka jeszcze z mamą, jednak i ona jest zmęczona brakiem optymizmu ze strony rodzicielki. Nadarza się okazja, w której Zosia dostrzega dla siebie szansę…


Dziewczyna i jej siostry otrzymują w spadku dom po babci ze strony ojca – ojca, który jest lekkoduchem i nie potrafi żyć tylko z jedną kobietą u boku. Wszystkie trzy z babcią od dawna nie miały kontaktu. O czym w zasadzie zdecydowała ich matka, która żywiąc urazę do niewiernego męża przeniosła ją również i na teściową. Alina i Ewa prowadzą swoje dorosłe, ustabilizowane życie, którego nie zamierzają porzucać dla starego domu pozbawionego udogodnień współczesnej cywilizacji. Tymczasem Zosia czuje, że nadszedł moment, w którym ona sama powinna zacząć decydować o sobie. A czy można dostać lepszą szansę niż własny dom i pełna niezależność od mamy?


Na przekór wszystkim i wszystkiemu, jedynie zgodnie z własną intuicją przenosi się na wieś, gdzie podejmuje próbę samodzielnego życia. Tam jednak dopada ją rodzinna klątw w osobie przystojnego bruneta, czarującego bawidamka, który jest równie uroczy co nieodpowiedzialny. Dokładnie taki sam jak jej ojciec i dziadek… Zosia jest ostrożna, czujna i bystra. Postanawia, że zrobi wszystko, aby nie powtórzyć błędów kobiet ze swojej rodziny i w 100% wykorzysta szansę na szczęśliwe, spokojne życie, jaką dał jej los.


Wydaje się to łatwym zadaniem, dopóki ten wyjątkowy mężczyzna nie spojrzy jej w oczy tuż przed wigilijnym wieczorem…

Informacje o produkcie

Gatunek literatura obyczajowa
Dostępność 24h
Autor Krystyna Mirek
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Data wydania 30 paź 2020