Śmierć i ryzyko

Tym razem porucznik Eve Dallas z nowojorskiej policji bada sprawę podłożenia bomby w biurowcu na Manhattanie.
Autor: J. D. Robb
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2020
Kategorie: Kryminały
Cena: 39,90 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł

Opis produktu

Rogan, wiceprezes do spraw marketingu, na spotkanie w sprawie fuzji dwóch firm wszedł obwieszony ładunkami wybuchowymi. Eksplozja zabiła jedenaście osób i kilka raniła. Wywołała też chaos i przyczyniła się do antyreklamy firm, ale nie powstrzyma fuzji.
Eve Dallas szybko potwierdza, że Rogan, człowiek oddany pracy i rodzinie, został brutalnie zmuszony do detonacji bomby. Aby uratować życie żony i córki na żądanie ludzi, którzy je przetrzymywali i torturowali, wybrał samobójstwo i masowe morderstwo.
W trakcie śledztwa okazuje się, że zbrodnia była dokładnie przemyślana, a sprawcy swój plan udoskonalali przez kilka miesięcy. Porucznik Eve Dallas i cały jej zespół czeka żmudne przesłuchanie pracowników obu firm, a także współpracowników, by znaleźć odpowiedź na kilka istotnych pytań: Jaki cel przyświecał sprawcom? Dlaczego wybór padł na Rogana i jego rodzinę? Z pomocą męża miliardera - który zna się na finansach i ma zarówno wysoko postawionych, jak i bardziej szemranych przyjaciół - Eve musi wyjaśnić przyczyny tego niewytłumaczalnego okrucieństwa.

Informacje o produkcie

EAN 9788381772709
Gatunek kryminał
Wydawnictwo Edipresse Książki
Autor J. D. Robb
Data wydania 27 sty 2020