Skandal

Autor: L.J Shen
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 304
Kategorie: Erotyka
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 50% TANIEJ

Special Price 19,90 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Nie można chyba wyobrazić sobie bardziej niedobranej pary niż Edi Van Der Zee i Trent Rexroth. Ona – krnąbrna osiemnastolatka buntująca się przeciw swemu surowemu ojcu. Ekspresyjna i wybuchowa dziewczyna walcząca o swoje.


On – kilkanaście lat starszy od niej samotnie wychowujący córkę bogacz, partner biznesowy jej ojca. Wycofany i skryty. Jedyne, co ich łączy, to nienawiść do Jordana Van Der Zee…


 Trent – jest nieufnym, wycofanym 33 latkiem, który polega jedynie na swoich trzech najlepszym przyjaciołach. Los nie szczędził mu niemiłych niespodzianek. Przystojny milioner, który do bogactwa doszedł własną pracą i determinacją uległ kiedyś urokowi striptizerki i w chwili słabości począł z nią dziecko. Chciał zachować się w porządku, nie zgodził się na aborcję i postanowił zaopiekować się kobietą i córką. Szybko jednak okazało się, że piękna Val nie jest gotowa na ustatkowanie się i ma zupełnie inne plany. Porzuciła rodzinę, co sprawiło, że mała Luna przestała mówić.


Edie – żeby nie oszaleć, serfuje, pali trawkę i spędza dużo czasu ze swoim wyluzowanym przyjacielem, surferem Szakalem. Ten ostatni jest postrzegany przez ojca dziewczyny za przedstawiciela marginesu społecznego, ale dla niej jest ostatnią deską ratunku, która chroni ją przed utonięciem. A na brak zalewających ją fal nie może narzekać. Matka od dawna pogrążona jest w depresji. Jej młodszy brat – Theo, który urodził się z porażeniem mózgowym został usunięty przez bezdusznego ojca, bo nie pasował do jego wizji idealnej rodziny i znajduje się w zakładzie opieki. Jedyną osobą, która troszczy się o chłopca, jest kochająca go ponad wszystko siostra.


Edi gardzi Trentem, postrzega go jako bogacza, podobnego do znienawidzonego ojca. Dla niego dziewczyna jest małą złodziejką włóczącą się z podejrzanymi typami. Wydawać by się mogło, że nic nie może ich łączyć, jednak szybko przekonują się, że coś ich do siebie przyciąga. Być może jest to moc nienawiści do wszechwładnego Jordana Van Der Zee, który nie tylko niszczy własną rodzinę, ale najwyraźniej dąży do pozbycia się Trenta z firmy, którą wspólnie zarządzają.


Młody Rexroth i stary Van Der Zee zaczynają prowadzić niebezpieczną grę, w której stawką jest ich reputacja i pozycja w firmie. Wszystko wskazuje na to, że bezwzględny Jordan wygra. Nie cofnie się przed niemoralnymi zagrywkami, wciągając w nie również swoją córkę, którą zatrudnia w firmie, aby szpiegowała Trenta. Dziewczyna jest marionetką w jego rękach – ojciec szantażuje ją, że przeniesie Theo tak daleko, aby nie mogła się z nim widywać. Oplata swojego przeciwnika coraz ciaśniejszą siecią intryg i czeka, żeby zadać decydujący cios.


– Dlaczego tak bardzo ci przeszkadzam, co? – zapytałem, prostując się. Ani na chwilę nie przerwaliśmy kontaktu wzrokowego, byliśmy zatraceni w bezlitosnej walce na spojrzenia. – Dlaczego tak bardzo chcesz się mnie pozbyć?


Jordan zaskoczył mnie i zrobił ostatni krok w moją stronę. Między nami nie było już wolnej przestrzeni. Staliśmy teraz nos w nos, bliżej niż kiedykolwiek stałem ze swoimi przyjaciółmi. Na jego twarzy pojawił się złośliwy uśmiech.


– Niedługo się dowiesz. Powiedz mi, Trent, a czy ty planujesz się mnie pozbyć?


Nie odpowiedziałem. Nie musiałem. Znał odpowiedź. W przeciwnym razie nie potrzebowałby mojego pendrive’a tak bardzo. To, że o nim wiedział, wcale nie było przypadkiem. Często specjalnie zwierzałem się ludziom, którym nie ufałem, licząc na to, że przekażą komuś moje tajemnice. Max, jego osobisty asystent, był doskonałym celem. Piliśmy razem drinki na urodzinach jakieś kobiety z działu HR, a potem pochyliłem się w jego stronę i wspomniałem o pendrivie, wiedząc, że przekaże wiadomość Jordanowi. Pilnuj się. Nie tylko ty masz asa w rękawie.


– Bo ja ci muszę wyznać, Rexroth, że zdecydowanie wiem, jak się ciebie pozbyć i uderzę tam, gdzie boli najbardziej. Tam, gdzie ty zraniłeś mnie.


– Co to ma, kurwa, znaczyć?


– Niedługo się dowiesz.


Jordan nie przewidział jednak jednego – że jego córka zakocha się w jego wrogu… Uczucie między Edi i Trentem rodzi się pomału. Mężczyzna jest oczarowany urodą 

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381176422
ISBN 978-83-811764-2-2
Gatunek literatura erotyczna
Format oprawy 135 x 215 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 304
Autor L.J Shen
Tłumaczenie Sylwia Chojnacka
Data wydania 3 paź 2018