Siódemka

Pełen zaskakujących zwrotów akcji i dramatycznych zdarzeń thriller, lektura, od której nie sposób się oderwać. Wciąga i trzyma w napięciu aż do ostatniej strony.
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 320
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 50% TANIEJ

Special Price 19,90 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Pierwsza sobota lipca. Zaginiona kobieta. Siódemka wyryta na drzwiach jej domu. Rozpoczęło się odliczanie?
Detektyw Micki Dare to doświadczona i zasadnicza policjantka. Nie potrzebuje partnera, a już zwłaszcza takiego zuchwałego czarusia, jak detektyw Zach Harris, świeżo po "eksperymentalnym" programie szkoleniowym FBI. Poza tym nowe zadanie Micki - czuwanie nad bezpieczeństwem Zacha, podczas gdy on będzie ścigał przestępców, wykorzystując swoje szczególne zdolności - zdecydowanie nie jest tym, na co się pisała. Klamka jednak zapadła i Micki nie ma nic do powiedzenia.
Wkrótce uświadamia sobie, że jej partner zyskuje przy bliższym poznaniu - oraz dociera do niej, że gra toczy się o stawkę wykraczającą poza zwykłe rozwiązywanie zagadek i łapanie złoczyńców. Czai się bowiem nowy rodzaj zła, przebieglejszego niż wszystko, z czym Micki miała do tej pory do czynienia. Niewykluczone, że ona i Zach są jedynymi osobami, które mogą je powstrzymać.
Kiedy ginie kolejna ofiara, a ciemność zacieśnia krąg, Micki zdaje sobie sprawę z przerażającej prawdy: że jednak może się nie udać. Tym razem zło, któremu stawiają czoło, może zniszczyć ich wszystkich?

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788379457823
ISBN 978-83-794578-2-3
Gatunek thriller
Format oprawy 150 x 230 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 320
Autor Erica Spindler
Tłumaczenie Jacek Żuławnik
Czytaj fragment Pobierz
Data wydania 14 cze 2017

Wideo