Serce Smoka

Polska edycja Dragonheart
Wydawnictwo: Galakta
Kategorie: Inne
Czas gry: 30 min.
Liczba graczy: 2 os.
Ograniczenie wiekowe: 8+
Cena:

Normalna cena: 49,95 zł 10% TANIEJ

Special Price 44,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł

Opis produktu

Polska edycja Dragonheart

Dawno, dawno temu Wielki Smok czuwał nad losem całego ludu. Pewnego razu zawistny czarownik zamienił go w kamień, a jego ognisty oddech zaklął w krwistoczerwony klejnot, nazwany sercem smoka. W tychże zarówno baśniowych, jak i niebezpiecznych czasach odważne księżniczki muszą opędzać się od śmiałków i trolli, jednocześnie próbując odczarować skamieniałego smoka i zgromadzić całe mnóstwo cennych skarbów. Chrapkę na skarby mają również potężne ogniste smoki, jednak ich tropem podążają już wprawne łowczynie. Jedynie krasnoludy nie biorą udziału w całym zamieszaniu i troszczą się jedynie o własne interesy.

Gracze wykładają karty na pola znajdujące się na planszy. W ten sposób mogą pozyskać inne karty z różnymi wartościami punktów sławy, które leżą na sąsiednich polach. Gracz, który na końcu gry uzyska najwięcej punktów sławy, zdejmie czar i uwolni Wielkiego Smoka.

Serce Smoka to dwuosobowa gra karciana, w której gracze zagrywają karty na planszę, chcąc osiągnąć wyznaczone cele. Wszystkie elementy gry zostały zaprojektowane w bardzo intuicyjny sposób, dzięki czemu gracze bardzo szybko przyswoją zasady rozgrywki.

Zawartość pudełka:

  • 100 kart
  • 1 plansza
  • 1 figurka smoka
  • 1 instrukcja

2 osoby

 od 8 lat

 ok. 30 minut

Informacje o produkcie

EAN 5907506208747
Wydawnictwo Galakta