Sekrety serca 04/2014

Popularne pismo o rozterkach serca, życiowych wątpliwościach, wielkich emocjach, miłości, zdradzie i przyjaźni. Skierowane do czytelniczek, które ciekawią meandry ludzkiego życia, uczuciowe wzloty i upadki. W każdym numerze znajdziemy wzruszające historie napisane przez życie. Szukasz partnera? Znajdziesz go w naszej rubryce towarzyskiej!
Cena: 2,59 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze:
 
 1. Nadopiekuńcza mamusia intryguje przeciw przyszłemu zięciowi, bo chłopak jest zbyt przystojny, a to zawsze wróży kłopoty.


 2. Osiem lat temu oboje rzucili palenie: mąż z powodów zdrowotnych, żona – z solidarności. A teraz on ją nakrył na tym,
że ona znów kopci, i oczywiście się przed nim kryje!


 3. Rezolutna młoda kobieta – taka, która nie da sobie w kaszę dmuchać – nie potrafi ułożyć sobie życia osobistego. Ma to związek z czymś, co się jej przytrafiło w dusznej kanciapie przy sali gimnastycznej, kiedy była w liceum.


 4. Halina rozwiodła się z Henrykiem, bo zbyt często zaglądał do butelki. Potem wyszła za Macieja, który był przeciwieństwem jej pierwszego męża. Jednak Henryk powrócił, szukając pomocy.
 5. "Trudny" syn nastolatek wdał się w fatalne towarzystwo, złamał prawo, a na koniec wylądował na stole operacyjnym. Jednak nie ma tego złego…


 6. Pewnego dnia młoda kobieta, przykładna żona i dobra matka, nagle znika. Co się stało? Porwanie, zabójstwo, ucieczka, a może coś jeszcze innego?
 7. Młoda pani detektyw, wielbicielka Sherlocka Holmesa, stosując jego metody, odkrywa tajemnicę śmierci żony pewnego biznesmena.


 
  Musisz przeczytać!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 12 mar 2014
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz