Sekrety kobiecej seksualności – poradnik tylko dla kobiet

Karo Akabal  założycielka pierwszej w Polsce Szkoły Seksu i Miłości dla kobiet - Sex&Love School ma wieloletnią praktykę w pracy z kobietami.
   W książce „Sekrety kobiecej seksualności” dzieli się wiedzą praktyczną i swoim doświadczeniem sex - coacha. Daje proste i użyteczne wskazówki, które mogą pomóc żyć pełnią życia i sprawić, żeby znowu chciało się chcieć!
   Autorka pobudza zmysły i uczy, jak zrobić więcej miejsca w swoim życiu dla pasji, namiętności i przyjemności.
   To także wyjątkowa książka interaktywna. Są w niej ikonki, które po zeskanowaniu smartfonem przeniosą cię do filmów Sex & Love TV, w których Karo Akabal porusza gorące kwestie naszej seksualności.

Autor: Karo Akabal
Wydawnictwo: Edipresse
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 148
Kategorie: Poradniki
Cena: 24,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

    Stereotypy i przekonania płynące z otoczenia i mediów, które próbują rządzić naszym życiem, pokazują wizerunek kobiety doskonałej, która „musi”. Musi kochać i być kochana. Musi mieć partnera, aby  mieć udane życie. Musi mieć dobry seks, aby mieć fajne życie.  Dodatkowo codziennie jesteśmy bombardowane różnymi przekazami związanymi z seksualnością. A jednocześnie w naszym świecie, nasyconym erotyką, wiele z nas boleśnie doświadcza kryzysu kobiecości i pożądania.  
Dlaczego tak się dzieje?
    Stres i napięcia, zadaniowy tryb życia, jaki prowadzimy zagłuszają wewnętrzne potrzeby i pragnienia. Nie słuchamy siebie i przestajemy czerpać radość z tego, że jesteśmy kobietami.
    Książka pomaga zrozumieć, jak otworzyć się na miłość, seks, codzienną przyjemność i intymność, które są źródłem naszej kobiecej energii. Jesteśmy istotami seksualnymi, dlatego warto poznać wszystkie sekrety naszego ciała, aby mieć seks i życie, jakiego się pragnie.
    Zastanawiasz się, czy ta książka jest dla Ciebie? Tak, jeśli chcesz:
- zdobyć podstawową wiedzę o seksualności, podaną w przystępny sposób i popartą życiowymi przykładami,
-  lepiej poznać kobiecą seksualność,
- dowiedzieć się, jak czerpać więcej satysfakcji ze swojego życia i seksu,
- odkryć potencjał kobiecego ciała,
- częściej doświadczać przyjemności i radości,
- zrozumieć, jak ważne jest zdrowie seksualne i dowiedzieć się, jak o nie dbać,
- poczuć radość z seksu na każdym etapie życia,
- znaleźć praktyczne wskazówki, pomagające odkryć tajemnice własnej seksualności, indywidualnego temperamentu i swoich pragnień w seksie i miłości.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788379453979
ISBN 978-83-794539-7-9
Format oprawy 200 x 240 mm
Wydawnictwo Edipresse
Liczba stron 148
Autor Karo Akabal
O autorze Założycielka pierwszej w Polsce Sex & Love School, oferującej kursy online dla kobiet, które chcą budować zdrowe relacje intymne i praktykować przyjemność w życiu codziennym. Prowadząca kobiecą telewizję Sex & Love TV, autorka cyklu „Listy od Karo”, trenerka przyjemności i efektywnej komunikacji w relacjach intymnych. Propagatorka orgazmicznego stylu życia i pozytywnej seksualności, sex-coach. Prywatnie mama – ma córkę i dwóch synów.
Data wydania 23 cze 2016