Saga braci Steelów. Pożądanie

Autor: Helen Hardt
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 352
Kategorie: Erotyka
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 21,95 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Przystojniak z Kolorado Talon Steel, były marines, weteran z Iraku to życiowy rozbitek skrywający mroczne sekrety i budujący wokół siebie mur niedostępności. Młoda Jade Roberts – świeżo porzucona przed ołtarzem przez swojego narzeczonego – stara się uporać z doznanym upokorzeniem. Żadne z nich nie szuka i nie pragnie miłości. Co stanie się, gdy drogi tych dwojga się spotkają? Bestsellerowa autorka „New York Times” i „USA Today” Helen Hardt przedstawia historię zniewalającej namiętności.


 


Posępny i zamknięty w sobie Talon próbuje pokonać demony przeszłości, jednak trauma z dzieciństwa nie daje o sobie zapomnieć. Mężczyzna zamyka się w samotności i nie chce przed nikim odsłonić swojego prawdziwego „ja”. Kiedy niespodziewanie w jego życiu pojawia się piękna i zmysłowa Jade, jego spokój zostaje zmącony. Talon nie chce się przed nią otworzyć, nie jest gotowy, by zbudować bliską relację z kimkolwiek. Odgradza się murem gburowatej powierzchowności, jednak pożądanie, które czuje do kobiety nie daje mu spokoju.


Co się ze mną dzieje? Prawie nie znam tej kobiety. Czy to po prostu chemia? Ale jeśli wyłącznie chemia, dlaczego porusza tak bardzo moje emocje?


Emocje. Wyłączyłem tysiące emocji dawno temu, żeby jakoś przetrwać obłęd mojego życia. Ale teraz zaczęły się we mnie zagnieżdżać ponownie. A im bardziej chciałem je powstrzymać, tym bardziej byłem bezbronny.


Gdyby Jade się wyprowadziła, być może wróciłbym do normalności?


Ale gdyby się wyprowadziła, zabrałaby ze sobą część mnie. Musiałem ją wyrzucić z siebie raz na zawsze. Tak, mogłem się z nią znów pieprzyć. To zaspokoiłoby mój fizyczny głód, choć wziąwszy pod uwagę stan mojego kutasa, nie na długo. Miałem Jade zaledwie przed godziną, a pragnąłem jej ponownie.


Jade przyjeżdża na ranczo swojej przyjaciółki Jorie, by wyleczyć zranione serce i uporać się z upokorzeniem, jakiego doznała. Nie zamierza z nikim się wiązać, nie jest na to gotowa. Nieoczekiwanie dla samej siebie już od pierwszego spotkania czuje do przystojnego ranczera nieodparty pociąg.


Ostatnie słowa mnie zastanowiły. Uczepiłam się tego „wyglądu” i „pociągającego ciała”. Czyżbym go pociągała? Tego boga z westernów? Pociągałam go?


Otworzyłam usta, żeby odpowiedzieć, ale zanim wykrztusiłam z siebie choćby jedno słowo, Talon chwycił mnie za ramię, przyciągnął i przycisnął swoje usta do moich.


To był bardzo śmiały pocałunek. Po prostu wepchnął mi język między wargi i zaanektował mnie. Po prostu zaanektował.


Nogi mi zadrżały. Boże...Z Colinem całowałam się przez siedem lat. I...Nigdy nie było tak jak teraz.Pożerał mnie, a ja się w nim roztapiałam. Złapał mnie z tyłu za włosy i ciągnął je, wciąż wdzierając się w moje usta. Poczułam, że moją cipkę raz za razem poraża elektryczny wstrząs. Nigdy dotąd żaden mężczyzna nie ciągnął mnie za włosy i... Boże!


Zachłannie odpowiedziałam na jego pocałunek. Taki kojący balsam na moje zdruzgotane ego. Ten mężczyzna... uważał, że jestem atrakcyjna... Całował mnie...


Każde z nich broni się przed uczuciem, jednak  przyciągają się niczym magnes, by już po chwili odepchnąć ze zdwojoną siłą. Szybko nawiązują romans, pełen namiętności i uniesień. Seks ich zbliża i wyzwala. Czy pożądanie pomoże im uporać się z przeszłością i odnaleźć miłość?


Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381175166
ISBN 978-83-811751-6-6
Gatunek literatura erotyczna
Format oprawy 135 x 215 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 352
Autor Helen Hardt
Tłumaczenie Lola Borecka
Data wydania 18 kwi 2018