Saga braci Steelów. Opętanie

Autor: Helen Hardt
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 360
Kategorie: Erotyka
Cena:

Normalna cena: 27,90 zł 35% TANIEJ

Special Price 18,14 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Jade i Talon rozprawiają się z cieniami przeszłości i walczą o swoją miłość. Talon zaczyna spotykać się z psychoterapeutką, żeby przepracować traumę z dzieciństwa i móc rozpocząć nowe życie u boku swej ukochanej.


Jade nieoczekiwanie staje przed wyzwaniem opiekowania się matką, która uległa groźnemu wypadkowi. Problem w tym, że od lat nie utrzymywały ze sobą kontaktu. Dziewczyna próbuje zaakceptować decyzję matki, która przed laty porzuciła ją przedkładając karierę modelki nad życie rodzinne. Równolegle próbuje wygrać walkę o wspólną przyszłość z ukochanym.


Atmosfera zagrożenia i strachu narasta. Niespodziewanie elementy układanki zaczynają się odkrywać. Ludzie, którzy znajdowali się w bliskim otoczeniu Jade i Talona okazują się nie tymi, za których ich uważano. Losy wielu osób splatają się ze sobą i zaczynają tworzyć wspólną historię.


Jade nadal prowadzi prywatne śledztwo na temat przeszłości swojego szefa – Larrego Wade’a i trafia na informacje, które jeszcze bardziej komplikują historię rodziny Steelów. Wygląda bowiem na to, że Larry jest przyrodnim wujem Talona i jak się później okazuje mógł mieć udział w jego porwaniu i uwięzieniu.


Jej przystojny chłopak podczas terapii i sesji hipnozy przypomina sobie natomiast pewne szczegóły z czasu traumatycznych przejść z dzieciństwa. Drobne detale, które wcześniej jego umysł wyparł ze świadomości, powracają teraz ze zdwojoną wyrazistością i przyczyniają się do zidentyfikowania dawnych oprawców.


Talon nieoczekiwanie trafia na człowieka, który nosi na przedramieniu znienawidzony tatuaż ze sfinksem – taki sam, jaki miał jego prześladowca, który go więził. Okazuje się nim oszust, który uwiódł matkę Jade i prawdopodobnie doprowadził do wypadku, w którym miała zginąć.


Jade coraz bardziej zakochuje się w skomplikowanym kowboju, otacza go czułością i próbuje zrozumieć. Jest bardzo cierpliwa, nie naciska i nie wymaga, żeby wyznał, co go trapi. Bardzo niepokoi ją jednak jego nerwowe zachowanie i emocje, które nim targają. Ucieczką od tych złych emocji dla obojga jest seks, w którym zatracają się bez pamięci.


Jade zamknęła oczy i westchnęła tym słodkim westchnieniem, które mogło wyjść tylko z jej ust.


– Mmm – mruknęła. – To takie przyjemne…


Chciałem, żeby odczuwała przyjemność. Chciałem, żeby odczuwała taką przyjemność, aż zapomni, że kiedykolwiek była z kimś innym. Że już nigdy więcej nie będzie chciała być z kimś innym.


Bo ja już na pewno nie będę chciał.


Dlaczego tak bałem się upublicznienia naszego związku? Ogłoszenia całemu światu, że Jade Roberts należy do mnie?


Może dlatego, że to znaczyło też, iż ja należę do niej?


Mężczyzna czuje, że trafił na kobietę swojego życia, ale boi się, że kiedy opowie jej o tym, co przytrafiło mu się przed laty, ta go opuści. Nie chce utracić tego uczucia, bo to pierwsza prawdziwa miłość, która mu się przytrafiła. Przed Jade żadna kobieta nie potrafiła zawładnąć jego sercem i przebić się przez szczelną skorupę, którą się otoczył. Przystojny ranczer musi przejść wiele sesji terapeutycznych, aby zrozumieć, jak bardzo się myli, co do swojej dziewczyny. Wyznanie prawdy jest oczyszczające i przynosi ulgę, a związek Jade i Talona może w końcu rozkwitnąć.


Mówiłem jak robot. Zmuszałem się do tego całą siłą woli. Gdybym pozwolił sobie na emocje, nie dałbym rady. Kiedy wreszcie skończyłem, Jade odsunęła się ode mnie i usiadła. A ja zobaczyłem to, czego bałem się najbardziej. W srebrnoszarych oczach dostrzegłem litość. I poczułem narastający gniew.


 – Jade, nie opowiedziałem ci tego po to, żebyś mnie żałowała.


 – Zatem tak to widzisz? – Przygryzła wargę.


 – Znam tę minę. To nie pierwszy raz. Ta litość na twarzy każdego, kto wie


 – Talonie, usiądź. Usiądź i spójrz na mnie.


Zrobiłem to, o co poprosiła. (…)


 – Cholera jasna, Talonie! To, co widzisz w moich oczach, to nie litość! Te łzy nie są łzami litości. To są łzy dla dziesięcioletniego chłopca, który przeszedł przez piekło i wyszedł z niego. To łzy smutku wywołanego jego cierpieniem i radości wywołanej widokiem mężczyzny, jakim się stał. Mężczyzny, którego kocham mocniej niż cokolwiek innego.


 – Tak bardzo się bałem to powiedzieć…


 – Dlaczego?


 – Myślałem, że może…– Przełknąłem gulę w gardle. – Myślałem, że może odwrócisz się ode mnie… Odsunęła się nieco.


 – Jak mogłeś? Jak mogłeś myśleć o mnie tak źle? Nie wierzysz w moją miłość?


 Niestety do pełni szczęścia potrzebny jest jeszcze jeden krok - trzeba stawić czoła demonom przeszłości. Rozwikłanie zagadki sprzed lat okaże się jednak bardziej przerażające, niż można by się spodziewać… Nie wszystkich z niegodziwców dosięgnie kara, jednak to jeszcze nie koniec historii braci Steelów.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381178907
ISBN 978-83-811789-0-7
Gatunek Literatura erotyczna
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 360
Autor Helen Hardt
Tłumaczenie Lola Borecka
Data wydania 5 wrz 2018