Saga braci Steelów. Obsesja

Mroczna przeszłość i gorąca namiętność
Autor: Helen Hardt
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 304
Kategorie: Erotyka
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 21,95 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Bestsellerowa autorka „New York Times” i „USA Today” Helen Hardt przedstawia historię zniewalającej namiętności i mrocznych sekretów.


Talon Steel i Jade Roberts nadal krążą wokół siebie, to zbliżając się, to oddalając. Żadne z nich nie umie zdecydować się na trwały związek, jednocześnie jednak nie potrafią oprzeć się targającej nimi namiętności. Kiedy Jade odkrywa sekretne wydarzenia z dziejów rodziny Steelów, nieświadomie naraża siebie i Talona na niebezpieczeństwo. Czy razem będą potrafili stawić czoła przeszłości?


Talon musi uporać się z demonami przeszłości, aby móc rozpocząć nowe życie u boku Jade. Niestety bolesne wspomnienia ciągle go nawiedzają wciągając w mroczną otchłań.  Nie potrafi odciąć się od tego, co spotkało go, gdy był małym chłopcem. Wewnętrzny ból sprawia, że często zachowuje się wbrew samemu sobie i nie umie zapanować nad swoją gwałtownością. Jest przerażony własnymi reakcjami, dlatego próbuje chronić ukochaną przed sobą samym.


Musiałem od niej odejść. Dla niej. Nie mogłem ryzykować, że ją skrzywdzę.


Strach we mnie pulsował. Jego powolne, lecz pewne uderze- nia przypominały uderzenia bębna... Niczym celowe tykanie zegara... Nadciągająca katastrofa... Każde ziarnko w klepsydrze przybliżało o sekundę moment, w którym skrzywdzę Jade. Jak wiele jeszcze ziarenek się przesypie, nim zniszczę to jedno, czego kiedykolwiek w życiu pragnąłem? Dlaczego Jade chciała ze mną być? Właśnie próbowałem wydusić z niej życie!


– Nie ma powodu do strachu – powiedziała tym swoim spokojnym słodkim głosem. Ale wiedziałem lepiej. Wiedziałem, do czego byłem zdolny. O czym śniłem.


Jade, prowadząc dochodzenie jako prokurator w sprawie dawnych malwersacji finansowych Steelów pomału odkrywa rodzinne sekrety skrywane przez lata. Kolejne fakty z życia bogatych ranczerów są coraz bardziej zaskakujące i przerażające. Odkrywając przeszłość coraz lepiej poznaje swojego kochanka, dzięki czemu coraz łatwiej zrozumieć jej jego gwałtowne zachowania.


Tymczasem Talon nieoczekiwanie natrafia na ślad swoich dawnych prześladowców. Wraz z braćmi rozpoczyna prywatne śledztwo, żeby odnaleźć i ukarać zwyrodnialców, którzy odebrali mu dzieciństwo.


– Jeden z tych facetów, nie ten z tatuażem ani ten drugi, o którym pamiętam, że miał naprawdę niski głos. Trzeci z nich. Sprawiał wrażenie, jakby ich tylko naśladował. Wszystko jedno... W każdym razie brakowało mu małego palca u lewej stopy.


Oczy Jonaha zaokrągliły się ze zdziwienia.


– O, a jak ci się to tak nagle przypomniało?


– Nie mam, kurwa, pojęcia. Te rzeczy po prostu czasami ot tak do mnie wracają. Jak kilka tygodni temu, gdy miałem sen czy reminiscencję, sam nie wiem, i przypomniało mi się, jak ci faceci torturowali mnie, stawiając poza moim zasięgiem pełną szklankę. Nagle zrozumiałem, dlaczego się budzę w środku nocy, nalewam sobie szklankę wody i wpatruję się w nią, nie pijąc jej.


 (…) Słuchaj Joe, ty i Ryan zdecydowaliście dawno temu, że najlepiej zrobimy, jeśli nie będziemy grzebać w przeszłości. I dla waszego, i dla mojego dobra.


– Ale przecież to ty to odkopujesz. To ty idziesz tropem tatuażu i teraz brakującego palca. Już nie rozumiem. Teraz chcesz tak po prostu odpuścić? A jeśli masz taki zamiar, to dlaczego biegałeś po całym Grand Junction i szukałeś tego projektanta tatuaży? (…)


Helen Hardt mistrzowsko prowadzi narrację, w przemyślany sposób dawkując informacje i stopniowo odkrywając przed Czytelnikami przerażającą historię Talona. Atmosfera zagęszcza się, staje się coraz bardziej mroczna, a kochankowie rozgrzebując przeszłość narażają się na nowe, realne niebezpieczeństwo. Wielu spośród tych, których znają okaże się kimś zupełnie innym…


Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381175432
ISBN 978-83-811754-3-2
Gatunek literatura obyczajowa, erotyka
Format oprawy 135 x 215 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 304
Autor Helen Hardt
Tłumaczenie Lola Borecka
Data wydania 20 cze 2018