Przedszkolak 02/2014

Jedyne pismo na polskim rynku skierowane do rodziców dzieci starszych. W dwumiesięczniku tym rodzice znajdują odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące maluchów w wieku od 3 do 6 lat. Porady dotyczą m.in. wyboru przedszkola, diety starszaka, dodatkowych zajęć, na które warto zapisać malca, sposobów na przełamanie nieśmiałości u dziecka. W każdym numerze znajduje się ranking i szczegółowy opis oraz ocena ulubionych produktów spożywczych (np. batonów, soczków, lodów, płatków śniadaniowych) przedszkolaka.
Cena: 4,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W najnowszym numerze "Przedszkolaka" artykuły o zdrowiu, rozwoju i żywieniu kilkulatków.


Szczególnie polecamy wywiad z psychologiem, dr Aleksandrą Piotrowską, o roli płci w życiu malucha. Dlaczego więcej emocji wzbudza ona u rodziców niż dzieci? Warto poznać opinię eksperta.

Poza tym, zachęcamy do lektury tekstu o bezpiecznym korzystaniu z największej chyba atrakcji lata – wody. Instruktor WOPR opowiada w nim, jak uchronić dziecko przed wypadkiem.

W "Przedszkolaku" także świetny raport o tym, jak kupować maluchowi prezenty – nie tylko modne, kolorowe i drogie, ale przede wszystkim takie, które przez zabawę czegoś malucha uczą.

Podpowiadamy również m.in:

- co można wyczytać z rysunków przedszkolaka
- jak latem radzić sobie z anginą, biegunką, alergią itp.
- kiedy podarować dziecku pierwszy rowerek – i nauczyć go na nim jeździć :-)

Zapraszamy do lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 15 maj 2014
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz