Prawdziwe życie 12/2014

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,69 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Witold, emerytowany lekarz, jest po drugim wylewie częściowo sparaliżowany i wymaga stałej opieki. Dorosły syn nie chce się nim opiekować. Na święta wysyła ojca do szpitala. Dlaczego Witold nie może liczyć na serce swojego dziecka?
– Eryk poznaje na czacie Wiolę, która w niedwuznaczny sposób go prowokuje. Po kilku gorących pogawędkach umawiają się na randkę. Mają się spotkać w kawiarni. Eryk siedzi przy stoliku i niecierpliwie czeka na dziewczynę, ale zamiast niej zjawiają się policjanci w cywilu…
– Aleksandra jest szczęśliwą mężatką i mamą kilkunastoletniej Amelki. Pewnego dnia mąż oświadcza, że ma drugie dziecko, o którego istnieniu nie wiedział.  Paweł przyznał, że miał przelotny romans z koleżanką ze studiów, i ta zaszła w ciążę, ale poroniła, jak go zapewniła. Jednak to nie była prawda. Dzisiaj dziewczyna ma już 20 lat i jej matka oczekuje, by Paweł pomógł córce znaleźć pracę. Aleksandra zgadza się przyjąć pasierbicę pod swój dach, rozumiejąc, że jej mąż jest winien pomoc dziecku, o którym nic nie widział. Z czasem Ola nabiera jednak podejrzeń, czy dziewczyna rzeczywiście jest córką męża.


Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 6 lis 2014
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz