Prawdziwe życie 13/2016

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,89 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Dorota zaprasza na Wigilię bogatą kuzynkę, licząc, że ta przyniesie im drogie prezenty. Gdy mąż odkrywa tę kalkulację, jest zbulwersowany materializmem żony i prosi ją, by przemyślała swoje podejście do ludzi, z którymi ma do czynienia. Czy Dorota posłucha męża?
– Jadwiga, emerytka, dziwi się, że od pewnego czasu nie widuje sąsiadów, a tylko ich nastoletniego syna. Z czasem Kobieta odkrywa, że młody chłopak mieszka sam, bo rodzice wyjechali do pracy w Anglii. Jadwiga wie, że chłopcem musi się ktoś zająć, inaczej on zejdzie na złą drogę. Czy uda jej się pomóc nastolatkowi.
– Małgorzata chce się dzielić z całym światem radością macierzyństwa. Robi mnóstwo zdjęć swojej córeczce i zamieszcza je w internecie. Nie zdaje sobie sprawy, że naraża w ten sposób własne dziecko.

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 17 lis 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz