Prawdziwe życie 12/2015

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,79 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Renata właśnie straciła pracę. Wraca autem do domu, rozkojarzona, powoduje kolizję na skrzyżowaniu. Poszkodowany właściciel nowego mercedesa nie przebiera w słowach. Renata początkowo chce polubownie załatwić sprawę, ale mężczyzna swoimi chamskimi odzywkami w końcu wyprowadza ją z równowagi, co kończy się dla niego bolesną nauczką.
– Gdy Elżbieta upada na ośnieżonej wiejskiej drodze, pomaga jej wstać nieznajomy mężczyzna. Później w sklepie kobieta dowiaduje się, że to zabójca, który wrócił w rodzinne strony po wyjściu z więzienia. Słyszy też, że wieś zamierza go stąd przepędzić…
– Igor zawsze uważał, że jego ojciec zmarnował swoje życie i rozbił rodzinę. Wszystko przez wypadek, który spowodował jego tata po to, by uratować życie motocyklisty. Ale po latach Igor zaczyna rozumieć ojca i znów może być z niego dumny.
Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 5 lis 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz