Prawdziwe życie 11/2015

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,79 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Olga (40) z mężem i dziećmi wracają z urlopu. Gdy stają przed drzwiami mieszkania, słyszą dochodzące zza nich dźwięki telewizora. Są zdumieni, Zostawili włączony odbiornik przed wyjazdem? Przecież włamywacz nie wpadłby na telewizję. Mąż Olgi otwiera zamek drzwi kluczem, wchodzi do środka i nie wierzy oczom…
– Marta (40) jest samotną matką z trójką dzieci. Były mąż od lat nie płaci alimentów. Pewnego razu kobieta odkrywa, że komornik ściąga z jej konta pieniądze. Marta, choć ledwie wiąże koniec z końcem, nigdy nie miała długów. Więc dlaczego komornik ją nęka?
– Kinga (21) marzy o tym, by zamieszkać z chłopakiem, z dala od rodziców, i poczuć wreszcie dorosłość. Jej marzenie wkrótce się spełnia. Jednak zachwyt samodzielnością Oldze szybko mija, ustępując miejsca rozczarowaniu.

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 8 paź 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz