Prawdziwe życie 10/2015

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,79 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Monika, wychodząc za Piotra, zdaje sobie sprawę, że "w pakiecie" otrzymuje teściową. Z męża młoda kobieta jest zadowolona, ale z jego matki nie. Mimo to Monika cierpliwie znosi wyskoki teściowej. Ale do czasu. W pewnym momencie nadarza się bowiem okazja, by odpłacić jej pięknym za nadobne i poczuć słodki smak zemsty.
– Rafał studiuje we Wrocławiu i jednocześnie zarabia korepetycjami. Chłopak znajduje jednak o wiele intratniejsze zajęcie. Zaczyna handlować dopalaczami, które sprzedaje wśród znajomych. Chłopak nie ma skrupułów, liczą się dla niego tylko pieniądze. Dopiero gdy zgłasza się do Rafała zrozpaczony ojciec chłopaka, który po zażyciu jego towaru zapadł w śpiączkę, w chłopaku budzi się sumienie i zadaje sobie pytanie, dlaczego to robił…
– Kilka dni po awansie na podinspektora Ryszard dostaje polecenie zajęcia się sprawą bestialskiego zabójstwa, które przypomina mu serię zagadkowych morderstw sprzed 20 lat. Wszystko wskazuje na to, że chodzi o tego samego sprawcę. Czy tym razem zwyrodnialec zostanie zdemaskowany i ujęty?

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 10 wrz 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz