Prawdziwe życie 10/2014

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,69 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

–  Agata wraz nastoletnim synem są na rodzinnym przyjęciu. Pod koniec uroczystości pijany szwagier kobiety postanawia odwieźć do do domu jej siostrę i dzieci samochodem. Siostra jest zastraszona i nie ma odwagi się sprzeciwić nietrzeźwemu mężowi. Agata próbuje go powstrzymać, ale nikt jej nie pomaga. Wtedy w sukurs przychodzi jej syn. Co robi?
– Katarzyna decyduje się na remont mieszkania. Wynajmuje ekipę z ogłoszenia w gazecie. Kobieta odnosi wrażenie, że ma do czynienia z solidnymi, uczciwymi  fachowcami. Do chwili, kiedy z mieszkania znikają fachowcy z zakupionymi przez nią materiałami, a także z jej meblami…
– Jagoda szuka opiekunki do dziecka. Siostra rekomenduje jej pewną kobietę, i Jagoda zatrudnia panią Krysię. Początkowo wszystko układa się bardzo dobrze. Ale pewnego dnia opiekunka nie zjawia się o umówionej porze w mieszkaniu Jagody, a jej mąż zostaje posądzony o molestowanie córki. Czy te fakty mają jakiś związek ze sobą?

Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 4 wrz 2014
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz