Prawdziwe życie 09/2017

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:
– Nieuczciwych ludzi można spotkać wszędzie, nawet tam, gdzie, wydawałaby się, powinni zajmować się tylko własnym zdrowiem. Wanda przekonała się o tym w sanatorium.
– Dorota odwiedza w szpitalu męża, który jest w śpiączce. Z czasem dopada ją zwątpienie, że on się obudzi. Pewnego razu spotyka starszą kobietę. Rozmowa z nią dodaje jej wiary, że mimo wszystko ona może sprawić, by jej mąż zapragnął do niej powrócić…
– Renacie coraz trudniej dogadać się z mężem. Kobieta obawia się, że kryzys w ich związku doprowadzi do rozwodu. Przyjaciółka namawia ją do wspólnego wyjazdu na kilka dni, by mogła nabrać do wszystkiego dystansu. Czy to był dobry pomysł?

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 20 lip 2017
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz