Prawdziwe życie 09/2016

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,89 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Natalia jest zadurzona w swoim wykładowcy, który wydaje się jej ideałem mężczyzny. Przystojny, elegancki, wykształcony. Przypadkiem dziewczyna odkrywa jego drugą twarz…
– Barbara (24) wyznaje, że nie była dobrym dzieckiem. Przez nią jej rodzice się rozeszli. Młoda kobieta wie, że nie naprawi wszystkich błędów, ale gdy zachodzi w przypadkową ciążę, postanawia przynajmniej być dobrą matką. Czy jej się to uda?
– Rafał (23) podkochuje się w Basi – koleżance ze studiów. Pewnego razu po wykładach oboje wracają do domu i przechodzą przez centrum handlowe. Basia zatrzymuje się przed wystawą jubilera i rozmarzona mówi: kto kocha, ten daje diamenty. Rafałowi przychodzi szatański pomysł do głowy.

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 4 sie 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz