Prawdziwe życie 09/2015

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,79 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Magdalena (43) nie rozumie postępowania przyjaciółek. Póki była w żałobie po mężu, one ją wspierały. Ale jak tylko stanęła na nogi, odwróciły się od niej. Dlaczego? Mają ją za rywalkę?
– Aldona (44) nie może pogodzić się z tym, że ludzie potrafią być podli wobec innych. Aldona nie lubiła sąsiadki, bo tamta pędziła i sprzedawała bimber. Rozumiała, że sąsiadka robi to, jak wielu innych w okolicy, żeby zarobić parę złotych, bo z samej gospodarki trudno się utrzymać. Dlatego Aldona uważa, że ktoś zrobił wielkie świństwo sąsiadce, składając na nią donos. Nawet domyśla się kto…
– Eleonora (76) zdaje sobie sprawę, że ludzie śmieją się ze starszych pań przesiadujących przy oknach. Ale nie uważa się za wścibską osobę. A w dodatku, dzięki temu, że ma taki zwyczaj, udało się jej zapobiec tragedii, jak sądzi.

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 6 sie 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz