Prawdziwe życie 09/2014

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,69 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Marianna z przerażeniem odkrywa, że chłopak, którego kocha córka, jest synem jej oprawcy. Marianna zastanawia się, czy wyjawić Martynie tę straszliwą prawdę. Czy prawda o dawnej krzywdzie Marianny zgasi miłość Martyny?
–  Aleksandra postanawia wyrwać się z prowincjonalnego miasteczka, gdzie nie ma perspektyw. Dostaje pracę w dużym mieście i postanawia wspiąć się po szczeblach kariery jak najwyżej. Po latach awansuje na dyrektorskie stanowisko. Jej radość z sukcesu zawodowego miesza się jednak z goryczą samotności. Ola zadaje sobie pytanie, czy warto było?
– Anna zgodziła się wyjść za Jurka, choć wcale nie spieszyło się jej do małżeństwa. Teraz on namawia ją na dziecko, jednak ona nie czuje jeszcze instynktu macierzyńskiego. Dziewczyna nie wie, co robić – jeśli ulegnie mężowi będzie nieszczęśliwa, jeśli nie – zawiedzie Jurka. Na tym tle dochodzi między nimi do coraz częstszych konfliktów. Czy to sytuacja bez wyjścia?

Miłej lektury! 

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 7 sie 2014
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz