Prawdziwe życie 08/2017

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:
– Po wyglądzie lepiej nie oceniać ludzi, bo można się bardzo pomylić. Przekonała się o tym Renata, która poznała bliżej bezdomnego Jonasza.
– Tomasz podczas urlopu z rodziną spotyka znajomego ze szkoły, któremu bardzo dobrze się powodzi. Znajomy imponuje dzieciom Tomasza, bo co chwilę proponuje jakieś atrakcje dla wszystkich. Tomasza na to nie stać, i traci autorytet w oczach dzieci. Aż do pewnego zdarzenia…
– Małgorzata podejmuje się opieki nad dzieckiem swojej wykolejonej siostry, która trafia do więzienia. Niebawem dowiaduje się, jakie plotki na temat adopcji jej siostrzenicy rozpowiada sąsiadka. To zemsta sąsiadki za nieudzielenie jej pożyczki.

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 29 cze 2017
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz