Prawdziwe życie 08/2015

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,79 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Karina jest terapeutką. Pewnego razu trafia do niej pacjent, w którym ona rozpoznaje niedoszłego męża jej przyjaciółki. Przyjaciółka bardzo rozpaczała, gdy narzeczony porzucił ją tuż przed ślubem bez żadnego wyjaśnienia. Teraz Karina poznaje sekret mężczyzny, ale nigdy go nie wyjawi, bo obowiązuje ją tajemnica lekarska.
– Gdy Helena była mała, jej ojciec psychopata spalił matkę. Jednak szaleniec nie trafił za to do więzienia, tylko do zakładu psychiatrycznego. Od tej pory dziewczyna i jej rodzeństwo żyją w nieustannym strachu, wiedzą, że ojciec uważa je za dzieci szatana i gdyby znalazł się na wolności, będzie próbował je zabić. Czy ten ponury scenariusz może się spełnić?
– Marek nigdzie nie może zagrzać miejsca w pracy, czuje się wyzyskiwany i lekceważony. Dlatego wyjeżdża do Anglii, by tam szukać zawodowego spełnienia. I rzeczywiście tam osiąga swój cel – zyskuje uznanie przełożonych i robi karierę. Jego satysfakcja miesza się z goryczą: dlaczego dopiero za granicą zostaje doceniony i może godnie żyć.

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 9 lip 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz