Prawdziwe życie 08/2014

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,69 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerzer m.in.:


– Beata, nauczycielka gry na fortepianie, opowiada, jak z przerażeniem odkrywa, że jej uczeń jest maltretowany w rodzinie. Nauczycielka podejrzewa jego ojca, ale prawda jest o wiele bardziej szokująca. Czy Beacie uda się pomóc dziecku?
–  Elżbieta przeżywa dramatyczną rozterkę. Mąż Eli ginie w wypadku. Jego matka decyduje samowolnie o pochówku syna w rodzinnym grobie, nie licząc się ze zdaniem synowej. Teściowa, zazdrosna o syna, nigdy nie lubiła Eli. Czy wdowa podejmie walkę o swoje prawo do pochówku męża w miejscu zgodnym z jej wolą?
– Urszula w tajemnicy dostaje się na studia pedagogiczne. Rodzice sądzą, że córka studiuje prawo, oboje wymarzyli sobie, że będzie adwokatem. Ula zamartwia się, co się stanie, kiedy rodzice odkryją prawdę…

Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 10 lip 2014
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz