Prawdziwe życie 07/2016

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,89 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Małgorzata zawsze czuła się niekochanym dzieckiem. Jej siostra była oczkiem w głowie taty, brat był najważniejszy dla mamy, ona sama czuła się niczyja. Zapewnienia mamy, że rodzice naprawdę ją kochają, chociaż może tego tak nie okazują, nie przekonywały jej. Kiedy Małgorzata dorosła, odkryła, skąd ten chłód głownie ojca.
– Katarzyna i jej mąż postanawiają zachować odziedziczone przez niego po rodzinie mieszkanie dla dorastającej córki, a na razie wynająć je. Najpierw podpisują umowę ze studencką parą. Ale gdy młodzi decydują się wyjechać na dłużej do pracy za granicą, małżeństwo szuka od nowa najemcy. Zostaje nim piękna i elegancka, młoda kobieta. Katarzyna nie przeczuwa zagrożenia dla jej rodziny.
– Waldemar zna wiele osób na osiedlu, bo tu dorastał. Szczególnie przejmuje go los sąsiadki, nękanej latami najpierw przez syna kryminalistę i pijaka, a później wnuka, który poszedł w ślady ojca. W końcu Waldek dłużej nie umie przymykać oczu na to, że starsza kobieta jest maltretowana. Skoro policja nie potrafi jej ochronić przed degeneratem, Waldek postanawia działać.

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 9 cze 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz