Prawdziwe życie 07/2015

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,69 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Andrzej postanawia pomóc Ukraince, która straciła pieniądze oraz dokumenty, i daje jej pracę w swoim motelu. Jego zawistna rodzina donosi na policję, że Andrzej zatrudnia nielegalnie obcokrajowców.
– Majka kupuje suknię ślubną w wymarzonym fasonie. Problem w tym, że suknia jest tylko w jednym, zbyt małym dla niej rozmiarze. Dziewczyna postanawia schudnąć. Od koleżanki dostaje podobno niezwykle skuteczną dietę, którą przyjaciółka znalazła w internecie. Majka zaczyna ją stosować i po pewnym czasie ląduje w szpitalu.
– Marzena budzi się w szpitalu po wypadku samochodowym. Jest sparaliżowana. Z czasem dowiaduje się, że będzie chodzić, ale o kulach. Jednak nie to najbardziej ją przygnębia. Marzena ma wyrzuty sumienia z powodu tego, że dawniej porzuciła mężczyznę, z którym planowała wspólne życie. Lecz gdy on został kaleką wskutek wypadku, kobieta porzuciła go. Teraz dopiero rozumie, co on mógł wtedy czuć.

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 11 cze 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz