Prawdziwe życie 06/2017

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:
– Agnieszka, dziewczyna z prowincji, studiuje na pierwszym roku. Na imprezie u Marka, w willi jego bogatych rodziców, ulega koledze i idzie z nim do łóżka. Niebawem okazuje się, że jest w ciąży. Zamiast gotowego do wsparcia Marka zjawia się u niej jego ojciec, który proponuje jej pomoc w usunięciu problemu. Agnieszka nie zgadza się…
– Katarzyna jest szczęśliwa z Robertem, tyle że on jest domatorem, a ona czasami chce zamienić domowe bambosze na szpilki i pójść się gdzieś zabawić. Pewnego razu wybiera się sama na spotkanie ze znajomymi, i szybko tego żałuje.
– Patrycja nie wie, jak poradzić sobie ze swoim problemem. Jedni zajadają stres słodyczami, inni zalewają go alkoholem, a ona idzie do sklepu i kradnie stamtąd jakiś drobiazg. Dziewczyna nie ma odwagi, by poprosić o pomoc. Czy ktoś poda jej rękę?

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 4 maj 2017
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz