Prawdziwe życie 06/2016

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,89 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Monika wyrzuca męża z domu po tym, jak się dowiaduje, że uwiódł najlepszą przyjaciółkę ich córki, traktowaną niemal jak jej siostrę, i dziewczyna jest teraz w ciąży. Monika potępia też zachowanie skrzywdzonej dziewczyny i nie chce jej znać. Czy zmieni zdanie na jej temat?
– poukładany świat Joanny i jej rodziny w jednej chwili wali się, gdy kobieta odkrywa, że właśnie straciła wszystkie oszczędności i dach nad głową. A wszystko przez męża, nałogowego hazardzistę. Czy można było zapobiec tej rodzinnej katastrofie?
– Karolina, poznając Adriana, czuła, że złapała pana Boga za nogi. Wysoki, przystojny, z perspektywą pracy w renomowanej kancelarii prawniczej wydawał się idealnym kandydatem na męża. Jednak dziewczyna zmienia zdanie o Adrianie, widząc,jaka relacja łączy go z mamusią.

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 5 maj 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz