Prawdziwe życie 06/2015

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,69 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Jolanta marzy o pięknym i zdrowym dziecku, którym chce się pochwalić przed całym światem. Niestety, okazuje się, że jej córeczka rodzi się z wadą genetyczną. Kobieta jest załamana i nie wyobraża sobie, że mogłaby pokochać chore maleństwo. A jednak coś sprawia, że macierzyńska miłość budzi się w niej…
– Adrianna w wieku 50 lat dochodzi do wniosku, że większość jej życiowych decyzji było błędnych. Kobieta zastanawia się, czy nie jest za późno, by to naprawić i czy znajdzie na to odwagę oraz siłę?
– Julia przypadkiem odkrywa, że jej brat należy do gangu złodziei samochodów. Co gorsza, Karol brał udział w kradzieży auta jej narzeczonego. Dziewczyna oznajmia mu, że wie o wszystkim i zastanawia się, co ma z tym zrobić. Ostatecznie nic nikomu nie mówi, chcąc dać szansę bratu, aby zerwał kontakty z przestępcami. Czy podjęła słuszną decyzję?

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 7 maj 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz