Prawdziwe życie 05/2017

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:
- Karolina jako nastolatka pragnie za wszelką cenę wyrwać się z rodzinnej wsi. Zdaje dobrze maturę, idzie na studia. Zostaje w mieście i zaczyna pracować w korporacji. Jednak po paru latach czuje rozczarowanie, bo ta praca jest zwyczajnym zniewoleniem. Karolina postanawia zacząć wszystko od nowa…
- Kiedy Rafał przeżywa kolejny miłosny zawód, Damian, jego młodszy brat, za namową mamy, postanawia mu pomóc. Poznaje go z Matyldą. Niebawem młodszy brat zauważa, że wyświadczył Rafałowi niedźwiedzią przysługę.
- Dorota zawsze wszystko planuje, jest doskonale zorganizowana. To daje jej pewność siebie i zadowolenie. Swoje macierzyństwo też ma dokładnie zaplanowane. Jednak gdy na świat przychodzi jej upragnione dziecko, uporządkowany świat się wali, a ona jest w szoku.

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 6 kwi 2017
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz