Prawdziwe życie 05/2016

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,89 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Agnieszka (26) poznała Karola, gdy byli w liceum. Od tamtej pory są nierozłączni. Planowali ślub, dzieci. Tyle że w pewnej chwili Agnieszka zaczyna odczuwać, że szczęście, o którym tak wielu marzy, ją spotkało za wcześnie. Bo ona chciałaby jeszcze zakosztować życia, poznać innych mężczyzn, przeżyć rozczarowanie i nową fascynację. Dlatego podejmuje decyzję, której Karol nie umie zrozumieć.
– Ewa (40) zamierza zdobyć prawo jazdy. Jej mąż wszelkimi sposobami próbuje odwieść ją od tego zamiaru. Nie wierzy, że żona będzie dobrym kierowcą. Czy Ewa dopnie swego?
– Monika (45) straciła dziecko i nikt jej nie współczuje. Przeciwnie, teściowa i mąż mają do niej pretensje, że dopuściła do choroby syna, w wyniku której zmarł. A potem, że pozwoliła na pobranie jego organów do przeszczepu innym. Monika uważa, że postąpiła słusznie, ale teściowa rozsiewa plotki, że matka zarobiła na śmierci syna…

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 7 kwi 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz