Prawdziwe życie 05/2015

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,69 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Umierającego w szpitalu Rafała (58) odwiedza dorosła córka, która od lat nie utrzymuje z nim kontaktów. Córka obwinia ojca, że zostawił ją i matkę. Czy dziewczyna przyszła po to, by mu wybaczyć, czy dojrzała do tego, by wysłuchać prawdziwej historii ojca?
– Bartek (34) jest dorosłym mężczyzną, ale nadal mieszka z matką i jest przez nią traktowany często jak mały chłopiec. Troskliwość mamy to przejaw jej bezwarunkowej miłości do syna. Tyle że Bartek jest już zmęczony tym zaborczym uczuciem i chciałby uwolnić się spod maminej kurateli. Ale nie wie, jak to zrobić stanowczo, a przy tym nie raniąc mamie serca. Czy to w ogóle możliwe?
– Natalia (33) krytycznie ocenia brata, uważa go za lenia i kombinatora, który nie szuka stałego zajęcia i stabilizacji. Mimo wszystko postanawia Adamowi pomóc i załatwia mu u znajomego stałą pracę jako kierowcy TIR-a. O dziwo, Adam jest zachwycony. Wkrótce Natalia odkrywa dlaczego, i jest przerażona…

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 9 kwi 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz