Prawdziwe życie 04/2017

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Prawdziwe Życie, 4/2017
W tym numerze m.in.:
  - Tomasz poczas odwiedzin u rodziców dowiaduje się, że był u nich jakiś akwizytor, który namówił ich do podpisania umowy na dostawę prądu na szczególnie atrakcyjnych warunkach. Tomasz od razu nabiera podejrzeń. Niestety ma rację. Rodzice zostali nabici w butelkę. Jak się okazuje więszość mieszkańców miejscowości też. Mężczyzna postanawia dopaść oszusta i unieważnić umowę.
  - Artur cieszy się i jest dumny z tego, że zostanie ojcem. Jednak zauważa, że jego żona, im bardziej jej ciąża jest zaawansowana, zachowuje się coraz dziwniej. O co może chodzić?
  - Po przeprowadzce do nowego domu Beata wraz z mężem posyłają dzieci do nowej szkoły. Starsza córka szybko odnajduje się w nowej klasie. Gorzej jest z młodszym Grzesiem. Chłopiec zamyka się w sobie, nie chce opowiadać o szkole. Aż pewnego dnia wróca do domu z podbitym okiem…

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 9 mar 2017
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz