Prawdziwe życie 03/2016

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,89 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Gdy Andrzej (38) żenił się z Marleną, ta obiecała mu, że będą mieli dużą rodzinę. Jednak minęło wiele lat, a Marlena cały czas uważa, że jeszcze nie pora na dziecko, bo ona buduje swoją zawodową karierę. W końcu Andrzej traci cierpliwość i stawia ultimatum: albo dziecko, albo on odchodzi.
– Julia (50) chce sprawić niespodziankę mamie z okazji jej 70. urodzin i wyprawić jej uroczyste przyjęcie w restauracji. Uważa to za doskonały pomysł. Jednak okazuje się, że jej mama jest wręcz przeciwnego zdania.
– Justyna (20) zapada na białaczkę. Uratować ją może tylko przeszczep szpiku kostnego. W końcu dawca się znajduje. Dziewczyna pokonuje chorobę, a przy okazji odkrywa, komu tak naprawdę zawdzięcza życie.

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 4 lut 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz