Prawdziwe życie 03/2015

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,69 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Żaneta (32) jest w szoku. Jej przyjaciółka, Mirka, może uratować życie chłopca, zgadzając się na pobranie od niej szpiku kostnego. Ale kobieta oświadcza, że nie podda się zabiegowi, bo właśnie wybiera się na urlop. Zirytowana Żaneta pyta więc przyjaciółkę, czy ważniejsza jest jej podróż, czy życie człowieka. Jak zareaguje na to Mirka?

– Judyta (38) z dwojgiem dzieci i mężem mieszkają na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych. Ona nie pracuje, jak jej sąsiadki – na dom i wystawne życie zarabiają mężowie. Niby wszyscy tam tworzą jedną szczęśliwą rodzinę. Ale niespodziewanie mąż Judyty bankrutuje. Mimo to oboje udają przed sąsiadami, że wszystko u nich w porządku. Jak długo?

– Anna (50) dowiaduje się, że jej córka, Monika,  zakochała się w Ahmedzie z Maroka i zamierza go poślubić. Matka jest przerażona taką perspektywą. Nie wyobraża sobie córki jako żony muzułmanina. Monika wyrzuca rodzicom brak tolerancji i obraża się na nich. Czy argumenty jej rodziców rzeczywiście są bezpodstawne?


Ciekawej lektury! 

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 5 lut 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz