Prawdziwe życie 02/2017

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:
– Adam (65) jest już na emeryturze. Gdy czasem rozmyśla o swoim życiu, dochodzi do wniosku, że rodzina i wnuki to jego największy sukces. Wspominając zaś karierę zawodową, czuje niedosyt, rozczarowanie, bo uważa, że mając zapał do pracy i kwalifikacje, mógł osiągnąć więcej. Dlaczego więc tak się nie stało?
– Agnieszka (27), jako młoda osoba zawsze uważała, że należy być szczerym i naturalnym. Jednak gdy podjęła pracę, okazało się, że taka postawa może ją słono kosztować.
– Izabella (25) mieszka z młodszą siostrą w wynajętym mieszkaniu. Obie studiują. Tyle że młodsza Agata niewiele przykłada się do nauki. Izabella prosi, przestrzega Agatę, by nie popełniła jakiegoś głupstwa. Niestety upomnienia są daremne.

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 12 sty 2017
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz