Prawdziwe życie 02/2016

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,89 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Renata przyjaźni się z Anką od czasu, gdy studiowały. Kiedy przyjaciółka wpada w kłopoty (odchodzi od niej mąż, traci pracę), Renata wspiera ją, jak może. Pożycza jej pieniądzę, załatwia jakieś dorywcze zajęcia. Polecając przyjaciółkę innym, sądzi że może za nią ręczyć. Czy rzeczywiście?
– Jerzy był dla Lucyny jak wygrana na loterii. Małżeństwo z przyzwoitym mężczyzną dla kobiety z nieślubnym dzieckiem wydawało się jej darem niebios. Jednak z czasem Lucynie otwierają się oczy i dochodzi do wniosku, że jej kolejny związek też jest pomyłką. Lucyna jak najprędzej musi odejść od Jerzego, choć nie ma dokąd.
– Łucja dostaje zaproszenie na spotkanie klasowe. Nie ma ochoty na nie iść, bo nigdy dobrze nie czuła się wśród szkolnych koleżanek. Ale może to dobra okazja, by pokonać kompleksy?

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 7 sty 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz