Prawdziwe życie 02/2015

Kolorowy miesięcznik adresowany do kobiet zainteresowanych opowiadaniami o problemach dnia codziennego. Znajdziemy w nim zbiór najciekawszych i najbardziej wzruszających historii o życiowych zakrętach, wzruszających sukcesach i dotkliwych porażkach. O miłości, związkach i przyjaźni. Każda z nich jest pretekstem do osobistej refleksji i poszukiwania wyjścia z własnych kłopotów zarówno rodzinnych, jak i uczuciowych.
Cena: 2,69 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Grażyna jest załamana, nie potrafi zrozumieć, jak lekarze mogli wyrządzić jej taką krzywdę. Kobieta ma 39 lat i bezpowrotnie straciła szansę na macierzyństwo. Zgodziła się na usunięcie narządów rodnych, bo uwierzyła, że to jedyny sposób na pozbycie się zdrowotnych dolegliwości. Tymczasem po fakcie trafia do specjalisty, który uświadamia jej, że można było działać inaczej.

– Małgorzata chce dobrze wypaść przed przyszłymi teściami, którzy są bardzo konserwatywni i religijni. Najbardziej obawia się zaręczyn, nad których musi dojść do spotkania jej rodziców i narzeczonego. Niestety rodzice Małgosi nie są wzorem chrześcijańskich cnót, żyją w separacji. Mimo wszystko dziewczyna postanawia ich prosić, by na spotkaniu udawali dobre małżeństwo. Czy ten plan się powiedzie?

– Karolinie coraz trudniej dogadać się z dorastającą córką, którą sama wychowuje. Matka uważa, że powinna być stanowcza. Sądzi, że surowością oraz zakazami ochroni córkę przed niebezpieczeństwami czyhającymi na nastolatkę. Czy wybiera właściwą drogę?


Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 8 sty 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz