Praktyczny kurs języka francuskiego + CD

Francuski łatwo, szybko i przyjemnie
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 390
Kategorie: Języki obce
Cena:

Normalna cena: 34,90 zł 35% TANIEJ

Special Price 22,69 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł

Opis produktu

Beata Pawlikowska od lat zaraża swoją podróżniczą pasją i zachęca do ruszenia w nieznane. Zdaje sobie jednak sprawę, że przed wyruszeniem w podróż często powstrzymuje ludzi nieznajomość języka. Wszystkim tym, dla których jest to blokada uniemożliwiająca spełnianie marzeń przychodzi z pomocą wydając autorskie kursy i kalendarze językowe. Dzięki nim wielu mogło przyswoić podstawy angielskiego, hiszpańskiego czy niemieckiego w łatwy i przyjemny sposób. Teraz przyszła kolej na język francuski.


Już nie masz wymówki – zacznij mówić po francusku choćby dziś i przekonaj się, że z książką Beaty Pawlikowskiej stanie się to dziecinnie proste.


Kursy stworzone przez podróżniczkę są „inne” – autorka stawia na umiejętność swobodnego konwersowania w codziennych sytuacjach na tematy związane z zainteresowaniami, pracą, dniem codziennym lub rodzące się z potrzeby chwili – np. w sytuacji, kiedy się zgubimy, rozładuje nam się telefon, czy chcemy coś kupić.


To jest praktyczny kurs języka francuskiego, który uczy mówienia i rozmawiania. Moja metoda polega na tym, żeby w instynktowny sposób nauczyć się praktycznego posługiwania się językiem obcym. Mówisz na głos, powtarzasz poprawnie skonstruowane zdania, a jednocześnie podświadomie zapamiętujesz reguły, jakie rządzą budowaniem tych zdań. Włącz płytę dołączoną do tego kursu. Przygotowałam ją w taki sposób, żebyś mógł od razu zacząć ćwiczyć. Ćwicz codziennie. Ćwicz mówienie na głos.

Szybko odkryjesz jak niesamowicie łatwo jest nauczyć się języka, który wydawał cię tak bardzo obcy, a teraz jest cudownie oswojony.

Informacje o produkcie

EAN 9788381641241
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 390
Autor Beata Pawlikowska
Data wydania 24 kwi 2019