Praktyczny kurs języka angielskiego

Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2018
Kategorie: Języki obce
Cena:

Normalna cena: 24,90 zł 35% TANIEJ

Special Price 16,19 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

„Praktyczny kurs języka angielskiego" To propozycja idealna dla początkujących, jak również dla osób, u których dotychczasowa nauka nie przyniosła efektów. Doświadczona podróżniczka wypracowała własną, prostą i instynktowną metodę nauczania. Polega ona na powtarzaniu gotowych zwrotów i zdań, dzięki czemu w szybki sposób można zacząć komunikować się w obcym języku. Pawlikowska przekonuje, że uczenie się teorii gramatyki nie jest najistotniejsze, a często wręcz przeszkadza w codziennych sytuacjach komunikacyjnych. W końcu najważniejsze jest, żeby móc swobodnie się porozumiewać, a do tego wystarczy nauczyć się praktycznych słów i zwrotów.


Moja metoda polega na tym, żeby w instynktowny sposób nauczyć się praktycznego posługiwania się językiem obcym.Zawsze ćwicz mówienie na głos. To bardzo ważne. Kiedy mówisz na głos, ćwiczy się jednocześnie twoja podświadomość i pamięć. Kiedy sam słyszysz wypowiadane przez siebie słowa, zapamiętujesz je lepiej i na dłużej. 


 ĆWICZ CODZIENNIE.

Szybko odkryjesz jak niesamowicie łatwo jest nauczyć się języka, który wydawał cię tak bardzo obcy, a teraz jest cudownie oswojony.

Pawlikowska podkreśla, że najważniejsze jest regularne ćwiczenie – choćby 15 minut dziennie. Dzięki temu nowe słowa i sformułowania szybciej zapadną w pamięć.

Kurs Pawlikowskiej jest ułożony tak, żeby stopniowo poszerzał zasób słownictwa i zwiększał trudność konstrukcji gramatycznych w używanych zwrotach. Książka podzielona jest na 68 rozdziałów, z których każdy ma charakterystyczną budowę – najpierw znajdują się słowa i zwroty w języku polskim, na kolejnej stronie są one przetłumaczone na niemiecki, a obok znajduje się transkrypcja ułatwiająca wymawianie podanych zwrotów.

Informacje o produkcie

EAN 9788381643719
Gatunek Języki obce
Dostępność 24h
Lektor Beata Pawlikowska
Autor Beata Pawlikowska
Długość 07:46:28
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Data wydania 15 sty 2020