Polana smaków. Tradycyjne smaki w nowoczesnym wydaniu

TRADYCYJNA POLSKA KUCHNIA W NOWOCZESNYM WYDANIU
Autor: Andrzej Polan
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 208
Kategorie: Kulinaria
Cena:

Normalna cena: 49,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 27,45 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Andrzej Polan zaprasza na magiczną „Polanę Smaków”, gdzie dla swoich gości przygotował złożoną z ponad 70 dań ucztę.


To nie jest zwykłe zaproszenie, a i gospodarz wydarzenia wyjątkowy. Andrzej Polan to bowiem jeden z najlepszych szefów kuchni w Polsce. Restaurator, autor książek kulinarnych, a także charyzmatyczny prowadzący telewizyjnych programów o gotowaniu. Aktualnie widywany jest co piątek w kuchni „Dzień Dobry TVN”. Jego studyjna koleżanka, Dorota Wellman, nie raz miała okazję skosztować przygotowanych przez niego specjałów. I jeśli ona we wstępie do książki napisała, że ludzie uwielbiają kuchnię Polana - za doskonałe smaki, dobrane aromaty, odpowiednio użyte przyprawy. I za to, że kocha gotować i czyni w kuchni cuda, to nie ma innej możliwości… trzeba jej wierzyć!


Jednak to nie jedyne atuty kuchni Polana. Dorota Wellman znalazła ich aż siedem. Wystarczy sięgnąć tylko po dwa, po których dla każdego będzie już jasne, jak wygląda jego tradycyjna kuchnia w nowoczesnym wydaniu:


Andrzej jest kreatorem smaków. Nie potrafi ugotować tak zwyczajnie. Ze zwykłego żuru czyni królewskie danie. Coś podkręci, coś doda, coś zmieni. Często mówi: „Musiałem to danie rozłożyć na czynniki pierwsze. Potem je złożyłem po swojemu i wyszło coś, co znamy, ale jakieś inne. Zdecydowanie smaczniejsze”. (…) Kocha polską kuchnię. Jest dla niego święta  i najlepsza na świecie. W przeciwieństwie do innych kucharzy nie zachłysnął się kuchnią azjatycką czy kuchnią fusion. Jego talerz jest pyszny i dość obfity bez żadnych zbędnych fiku-miku. Andrzej to taki kuchenny patriota.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381770095
ISBN 978-83-817700-9-5
Gatunek kuchnia i diety
Format oprawy 165 x 240 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 208
Autor Andrzej Polan
Data wydania 16 paź 2019