Pod powierzchnią

Każda tajemnica ma swój początek…
Wydawnictwo: Edipresse
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 304
Kategorie: Obyczajowe
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 21,95 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

TVN w październiku ruszy z emisją drugiego sezonu znakomitego serialu Pod powierzchnią, który już od pierwszych odcinków zyskał wiernych fanów oraz przychylne opinie krytyki.

Ci, którzy z niecierpliwością czekają na kolejną część tej emocjonującej historii mogą już teraz przeczytać powieść Anny Dembowskiej, która odsłoni fakty z życia bohaterów, których widzowie nie zobaczą na ekranie. Co wydarzyło się w przeszłości i na zawsze odmieniło życie głównych postaci? 

W Płocku zostaje porwany czteroletni Kacper Jaworski. Komisarz Maria Byszewska staje przed najgorszym zadaniem, jakie może sobie wyobrazić policjant – stawką w tej rozgrywce jest życie dziecka. Kiedy dochodzi do zaginięcia kolejnego chłopca – dwuletniego Maksa Gajewskiego – w lokalnej społeczności wybucha panika. Media mają pożywkę - bez przerwy komentują sprawę i patrzą na ręce policji. Praca pod taką presją jest ogromnym obciążeniem dla Byszewskiej i jej kolegów. Liczy się każda godzina – z każdą kolejną maleje bowiem szansa na odnalezienie chłopców żywych. 

Anna Dembowska jest cenioną scenarzystką TVN i jak pokazała współtworząc powieść Diagnoza oraz pisząc Diagnoza. Osaczenie równie dobrą pisarką. Siła jej książek tkwi w bardzo wiarygodnych psychologicznie, a przez to niezwykle przejmujących kreacjach bohaterów. W powieści Pod powierzchnią zabiera Czytelników do mrocznego świata ludzkich kłamstw, namiętności i pragnień. Tutaj nic nie jest takim, jakim się wydaje, a prawda o niektórych może okazać się szokująca.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381770057
ISBN 978-83-817700-5-7
Gatunek literatura obyczajowa
Format oprawy 135 x 215 mm
Wydawnictwo Edipresse
Liczba stron 304
Autor Anna Dembowska
Data wydania 18 wrz 2019