Piorun. Czy można się mu oprzeć?

Nic nie mogłoby mnie przygotować na noc z Piorunem
Autor: Angel Payne
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 296
Kategorie: Erotyka
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 21,95 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Ulice Los Angeles nie są miejscem bezpiecznym. Rabunki, pobicia i gwałty to w tym mieście codzienność. Jednak od pewnego czasu mieszkańcy metropolii zyskali potężnego obrońcę. Piorun posiada zdolności, których pozazdrościć może mu niejeden mężczyzna, a przy tym jest nieziemsko zbudowany i seksowny jak sam diabeł.


 Angel Payne zabiera czytelniczki w świat rodem z wyobraźni Marvela. Nieziemskie moce, przemoc i skrywana tajemnica okraszone żądzą i gorącym erotyzmem tworzą smakowite połączenie. Kim okaże się tajemniczy idol mieszkańców Miasta Aniołów?


Jako pierwszej uda się rozwikłać tą zagadkę Emmie Crist, która pracuje na nocną zmianę w jednym z ekskluzywnych hoteli w Los Ageles. Kiedy pewnej nocy poznaje swojego szefa - ekscentrycznego, dziedzica hotelarskiej fortuny Reece’a Richardsa już nic nie jest takie samo jak wcześniej. Piorunujące wrażenie i magnetyczna siła przyciągania sprawią, że tych dwoje niezwykle szybko pozna się bliżej… Znacznie bliżej niż pozwala na to firmowa etykieta.


Żadne słowa nie są w stanie go opisać. Nawet połączone z trudem spełniają swoją rolę.


Reece Richards całkowicie wymyka się moim oczekiwaniom. I staje się uosobieniem moich lęków.


Nie chodzi wyłącznie o fizyczność, ale – wow! – możemy od niej zacząć. Jest w nim wszystko, co pamiętam z kolorowych okładek: szare, głęboko osadzone oczy, tęczówki niemal czarne, męski rzymski nos i wydatne eleganckie usta. Aksamitne wargi nad ostrym podbródkiem; ciekawe, czy staje się kuszący, gdy zaciska szczęki? O jego włosach nie warto nawet wspominać. Bo tak, nawet jego włosy są warte uwagi. Wiem to, bo niezależnie od okoliczności zawsze musiałam spojrzeć po raz drugi na jego zdjęcie. Z powodu tych ciemnobrązowych fal.


Ale tak jak powiedziałam – to dopiero początek.

Jego piękno – naprawdę nie da się tego inaczej nazwać – to zaledwie niewielki odprysk tego, co czuję, gdy na niego patrzę. Doświadczam go. Czy powietrze buzuje? Czy każdy oddech próbuje rozerwać mi płuca? Czy moje zakończenia nerwowe nastawiły się na wyższą częstotliwość?

Obecność. Aura. Tajemnica.

Wszystkie te słowa już słyszałam. I wydawało mi się, że je rozumiem.

Aż do teraz.

To wszystko sprawia, że zaczynam pragnąć. I boję się tych pragnień. Muszę walczyć z wizjami tego, jak by to było: skoczyć na niego, otoczyć udami jego umięśnione biodra i wpasować się każdym milimetrem złaknionej szczeliny na jego nabrzmiałe...

– Pani Jain. Dobry wieczór.

Wita się z Neetą, a następnie z chłopakami, głosem tak potężnym i łagodnym zarazem, jak oceaniczna fala obmywająca brzeg.

Jego głos. Od razu pogłębiający i wzmagający moje fantazje. Teraz, gdy rzucam się na niego w myślach, mruczy mi do ucha. Mówi sprośne, zmysłowe rzeczy. Rzeczy, o robieniu których nie myślałam od bardzo dawna.


Kiedy Emma wda się w gorący romans ze swoim nieziemsko przystojnym szefem nie przypuszcza nawet dokąd to ją zaprowadzi. Co prawda dziewczyna zdaje sobie sprawę, że z Reecem jest zupełnie inaczej niż z każdym dotąd poznanym mężczyzną, jednak nie potrafi zrozumieć dlaczego. Jedyne czego jest pewna, to niesamowity pociąg do tego dziwnego człowieka, który uchodzi za niepoprawnego playboya, a który uczynił twierdzę ze swojej samotności.


Również dla Reece’a to, co czuje do swojej podwładnej jest czymś nowym. Przyzwyczaił się do przedmiotowego traktowania kobiet, a od pewnego czasu z przymusu od nich stronił. Z Emmą jest inaczej – kobieta powoli topi jego twardą skorupę i uwalnia uczucia, o których zdawał się zapomnieć.


Nie po raz pierwszy kobieta wydyszała do mnie te słowa. Dlaczego zatem mam wrażenie, że to pierwszy raz? Dlaczego poraża mnie zachwyt, którego nigdy jeszcze nie czułem, dlaczego przepełnia mnie moc, jak mi się wydaje, bez powodu? Logiczne wyjaśnienie mam tuż przed oczami – mój kutas był tak skandalicznie zaniedbywany przez cały rok, że teraz całkowicie przejął dowodzenie nade mną. Ale to wyjaśnienie jest rozpaczliwie i nieprawdziwe. To konkretne pożądanie, które czuję do tej jednej kobiety. To coś więcej niż zakończenie długiego postu.


O ile więcej?


Nie jestem tym samym człowiekiem, którym byłem rok temu. „Przyjaciele” Angelique zmienili kolor moich oczu. Długość nóg. Odporność moich mięśni. Chemię mojej krwi. Ile pozostało we mnie mnie? I czy to ta właśnie część zakochuje się w tej kobiecie? Czy może wszystkie te doznania to całkiem nowy ja, feniks, który powstał z popiołów? Jeśli tak, to co ja w ogóle wiem o nim? I o tym, co on jest w stanie dać kobiecie takiej jak Emmalina?


Kobiecie, która pragnie więcej. Która zasługuje na więcej. Która powinna mieć wszystko.


Mimo niesamowitego pociągu do dziewczyny Reece broni się przed uczuciem, które zaczyna w nim kiełkować. Ma ku temu powody. Jego mroczna przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Gdy w jego życiu ponownie pojawia się bezwzględna Angelique, która przed rokiem poddała swojego kochanka eksperymentom naukowym, sytuacja staje się naprawdę niebezpieczna.


O cholera. Cholera jasna.
Ja ją kocham.
Powinienem jej powiedzieć.
Ale co wtedy?
A jeśli wszystkie moje podejrzenia co do Konsorcjum się potwierdzą? Czy to dlatego Angelique chciała się ze mną spotkać? Abym dołączył do jej zespołu badawczego tutaj? A gdybym odmówił – (…) – co wtedy? Czy zaciągnięto by mnie do kolejnej sekretnej jaskini? Czy wciąż czeka mnie taki los? Czy po tak długim czasie, po walce z najbardziej odrażającymi kryminalistami w LA, nadal jestem skazany na śmierć na noszach w jakimś laboratorium, usmażony przez błyskawice własnej krwi?


To pewne, jeśli ci łajdacy znów mnie złapią. Tym razem żaden strażnik nie zapomni o łańcuchach.


Co się wtedy stanie z kobietą, w której zakochałem się po uszy?


Będzie za mną tęsknić. Zmarnuje sobie życie – życie, w którym pragnęła osiągnąć znacznie więcej – w tym szaleństwie, w bezowocnym czekaniu, abym uwolnił się od roli szczura laboratoryjnego numer jeden Konsorcjum.


Nie zrobię jej tego. Nie mogę.


Aby chronić ukochaną Reece próbuje się od niej odciąć. Dopiero, kiedy zagrozi jej bezpośrednie niebezpieczeństwo milioner rzuci się na ratunek, zdradzając swoją prawdziwą naturę.  Czy kobieta będzie w stanie unieść ciężar prawdy? I czy uczucie tych dwojga ma jakąkolwiek przyszłość?


Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381176521
ISBN 978-83-811765-2-1
Gatunek Literatura erotyczna
Format oprawy 135 x 215 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 296
Autor Angel Payne
Data wydania 16 sty 2019