Piękno bez tajemnic. Przewodnik po medycynie estetycznej

Pierwszy, kompleksowy przewodnik doktora Marcina Ambroziaka.
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 284
Cena:

Normalna cena: 39,99 zł 35% TANIEJ

Special Price 25,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł
UWAGA! 
Ze względu na duże zainteresowanie, możliwy jest wydłużony czas realizacji zamówień! Za utrudnienia przepraszamy.

Opis produktu

"Czy istnieje recepta na wieczną młodość? Często słyszę to pytanie. Odpowiedź jest prosta – niestety nie. Ale z pewnością  zabiegi medycyny estetycznej pozwalają na to, by w każdym momencie życia wyglądać dobrze, a nawet lepiej niż wskazywałaby na to nasza metryka. O tym, które z nich są najskuteczniejsze przeczytasz w mojej książce „Piękno bez tajemnic. Przewodnik po medycynie estetycznej”. Znajduje się w niej przegląd najlepszych terapii oraz sprawdzonych sposobów na dobry wygląd dla pań i panów – czyli wszystko to w co absolutnie wierzę." -  Marcin Ambroziak 

„Piękno bez tajemnic. Przewodnik po medycynie estetycznej” to pierwszy, kompleksowy przewodnik doktora Marcina Ambroziaka, w którym znajdziesz:
- przegląd najważniejszych zabiegów medycyny estetycznej  i realną ocenę ich skuteczności
- praktyczne wskazówki dla pań i panów, które pozwalają dobrze wyglądać w każdym momencie życia
- opis najskuteczniejszych, sprawdzonych  sposobów, które korygują mankamenty urody i gwarantują dobry wygląd w każdym wieku
 

Marcin Ambroziak: lekarz dermatolog, wieloletni pracownik Kliniki Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
Jeden z założycieli Międzynarodowego Centrum Medycyny Anty-Aging. Międzynarodowy trener z zakresu stosowania preparatów kwasu hialuronowego.  Specjalizuje się w dermatologii estetycznej, leczeniu chorób włosów, trądziku, łuszczycy, a także dermatochirurgii.

Informacje o produkcie

EAN 9788379458172
Gatunek zdrowie, uroda
Format oprawy 205 x 255 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 284
Autor Marcin Ambroziak
Data wydania 29 mar 2017

Wideo