Piękno bez tajemnic. Przewodnik po medycynie estetycznej

Pierwszy, kompleksowy przewodnik doktora Marcina Ambroziaka.
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 284
Cena:

Normalna cena: 39,99 zł 95% TANIEJ

Special Price 1,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

"Czy istnieje recepta na wieczną młodość? Często słyszę to pytanie. Odpowiedź jest prosta – niestety nie. Ale z pewnością  zabiegi medycyny estetycznej pozwalają na to, by w każdym momencie życia wyglądać dobrze, a nawet lepiej niż wskazywałaby na to nasza metryka. O tym, które z nich są najskuteczniejsze przeczytasz w mojej książce „Piękno bez tajemnic. Przewodnik po medycynie estetycznej”. Znajduje się w niej przegląd najlepszych terapii oraz sprawdzonych sposobów na dobry wygląd dla pań i panów – czyli wszystko to w co absolutnie wierzę." -  Marcin Ambroziak 

„Piękno bez tajemnic. Przewodnik po medycynie estetycznej” to pierwszy, kompleksowy przewodnik doktora Marcina Ambroziaka, w którym znajdziesz:
- przegląd najważniejszych zabiegów medycyny estetycznej  i realną ocenę ich skuteczności
- praktyczne wskazówki dla pań i panów, które pozwalają dobrze wyglądać w każdym momencie życia
- opis najskuteczniejszych, sprawdzonych  sposobów, które korygują mankamenty urody i gwarantują dobry wygląd w każdym wieku
 

Marcin Ambroziak: lekarz dermatolog, wieloletni pracownik Kliniki Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
Jeden z założycieli Międzynarodowego Centrum Medycyny Anty-Aging. Międzynarodowy trener z zakresu stosowania preparatów kwasu hialuronowego.  Specjalizuje się w dermatologii estetycznej, leczeniu chorób włosów, trądziku, łuszczycy, a także dermatochirurgii.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788379458172
ISBN 978-83-794581-7-2
Gatunek zdrowie, uroda
Format oprawy 205 x 255 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 284
Autor Marcin Ambroziak
Data wydania 29 mar 2017

Wideo