PAKIET. Afirmacje na różne sytuacje + Afirmacje na różne sytuacje cz. II

„Ja, QCZAJ, zrobię to dla Ciebie. Pomogę ci zamienić wszystkie twoje złe emocje w największą motywację. Tak wielką, że nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo...“. Czytaj QCZAJ‘a.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2020
Cena: 59,98 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Daniel Józek QCZAJ, charyzmatyczny trener motywator, mawia: każda zmiana zaczyna się od głowy. I od serca. Wie, co mówi.


Jego życie to najlepszy przykład, jak wiele zależy od nas samych, nawet jeśli to, co nas spotyka, jest tak dramatyczne, że odbiera nadzieję na lepsze jutro. Siedem afirmacji QCZAJ‘a zebranych pod wspólnym tytułem to duża dawka szczerości, czasem brutalna konfrontacja z rzeczywistością, wielki zastrzyk energii, a przede wszystkim niezawodny przepis na... ukochanie siebie. Bo kto z nas może położyć rękę na sercu i szczerze powiedzieć: nigdy w siebie nie wątpię?


Charyzmatyczny trener motywator w pierwszej części "Afirmacji na różne sytuacje"  powtarza: zmiana zaczyna się od głowy.


Pierwszy krok – to zrozumieć, że nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być choćby trochę lepiej. To połowa sukcesu. Drugi krok: zacząć systematyczny, rozpisany na kolejne dni, tygodnie i miesiące trening z dobrego myślenia o sobie. Tolerancja wobec swoich słabości, akceptacja i wreszcie wiara w siebie mają absolutnie niezwykłą moc: chronią przed nieszczęściami, dają nadzieję i siłę, by sięgać po to, co ważne. 

I o tym są Afirmacje na różne sytuacje Daniela Józka QCZAJ’a część II, kontynuacja bestsellerowej części pierwszej. Unikalny wkład w Afirmacje na różne sytuacje Daniela Józka QCZAJ”a część II wnieśli jego fani: to na kanwie ich historii Daniel stworzył swój motywujący program.


Informacje o produkcie

Gatunek Rozwój osobisty
Dostępność 24h
Autor Daniel Józek QCZAJ
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Data wydania 29 sty 2021