Oszukana

To mogło spotkać CIEBIE…
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 368
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 21,95 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Lena ma 23 lata, jest uroczą blondynką, przed którą życie stoi otworem. Mieszka z przystojnym, bogatym chłopakiem w pięknej willi nad jeziorem, z dala od ludzi. On właściciel firmy budowlanej, ona aspirująca fotografka, ale ich sielskie życie jest jednak ułudą… Dziewczyna tak naprawdę ucieka. Od przeszłości i zła, które zostało jej wyrządzone. Buduje nowe życie z kłamstw, którymi otula się jak kokonem. Pewnego dnia odnosi wrażenie, że ktoś ją obserwuje, nocą wchodzi do ich domu, dzwoni na jej komórkę, wie, że jeśli została odnaleziona, zginie. Nie wie tylko, że niebezpieczeństwo jest bliżej niż jej się wydaje.

Magda Stachula jest pionierką gatunku domestic noir w Polsce - coraz bardziej popularnego nurtu kryminałów i thrillerów psychologicznych pisanych najczęściej przez kobiety i o nich opowiadających. Wspólną cechą tych powieści jest to, że są zanurzone w życiu codziennym i bliskich relacjach międzyludzkich. To właśnie te relacje są źródłem zagrożenia. Centralną osią utworów jest tajemnica i skrywanie prawdy.

W „Oszukanej” Stachula doskonale prowadzi narrację dozując informacje na temat przeszłości swojej bohaterki. Pomału odkrywa przed czytelnikiem kolejne puzzle układanki, jednocześnie zagęszczając atmosferę grozy.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381640534
ISBN 978-83-816405-3-4
Gatunek thriller, kryminał, sensacja
Format oprawy 144 x 205 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 368
Autor Magda Stachula
Data wydania 15 maj 2019