Okruchy życia 12/2015

Miesięcznik dla kobiet, które cenią ludzkie doświadczenia i prawdziwe historie. Zawiera wzruszające opowieści o relacjach w związku i w rodzinie, wielkich porywach serca, dramatycznych rozstaniach i niełatwych kompromisach. Do tego profesjonalne porady z zakresu psychologii, zdrowia i prowadzenia domu oraz ciekawe krzyżówki.
Cena: 2,79 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:

– Dominika ma 23 lata i mieszka z mamą i babcią. Pewnego razu dziewczyna poznaje Adama. Znajomość świetnie się rozwija, po pewnym czasie para chce zamieszkać razem w mieszkaniu Adama. Gdy Dominika mówi mamie i babci o swoim zamiarze, obie podnoszą lament. Czy dziewczyna ulegnie ich sprzeciwom?
– Zbliża się Boże Narodzenie. Maryla postanawia tym razem kupić mężowi pod choinkę coś bezpiecznego. Na przykład bambosze. Dlaczego taki prozaiczny prezent? Bo poprzedni atrakcyjny upominek dla męża zepsuł jej i święta, i sylwestra.
– Sabina skarży się, że jest u kresu sił. jej mąż stracił pracę i od dłuższego czasu nie może znaleźć zatrudnienia. Przez to popada w depresję i nie sposób się z nim dogadać. Sabina nie wie, co robić.

Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 17 lis 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz