Okruchy życia 11/2014

Miesięcznik dla kobiet, które cenią ludzkie doświadczenia i prawdziwe historie. Zawiera wzruszające opowieści o relacjach w związku i w rodzinie, wielkich porywach serca, dramatycznych rozstaniach i niełatwych kompromisach. Do tego profesjonalne porady z zakresu psychologii, zdrowia i prowadzenia domu oraz ciekawe krzyżówki.
Cena: 2,69 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:

–  Kilkunastoletnia Kasia zostaje poturbowana podczas konnej jazdy. Za wypadek odpowiada dwóch mężczyzn pędzących przez las quadami, co spłoszyło konia dziewczynki. Jej mama nie może pogodzić się z faktem, że choć minął rok od wypadku,jego sprawcy są nadal bezkarni. Jak to możliwe?

– Dorota nie może związać końca z końcem i żeby dorobić, zatrudnia się w biurze jako sprzątaczka. Niestety wpada w oko obleśnemu szefowi, który pewnego razu rzuca się na nią w swoim gabinecie, próbując siłą i groźbą utraty pracy zmusić ją do seksu. Co zrobi kobieta?

– Danka uzyskuje ubezwłasnowolnienie ojca alkoholika, i sama korzysta z jego dużego majątku. Gdy jej ojciec zrywa z nałogiem i próbuje odzyskać od niej część majątku, by rozpocząć nowe życie, Danka wcale nie zamierza zrezygnować z nie swoich pieniędzy. W dodatku podjudza ją do tego jej chłopak. Jednak Danka w pewnej chwili zaczyna wątpić, że jej chłopak ma czyste intencje.

Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 21 paź 2014
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz