Okruchy życia 09/2015

Miesięcznik dla kobiet, które cenią ludzkie doświadczenia i prawdziwe historie. Zawiera wzruszające opowieści o relacjach w związku i w rodzinie, wielkich porywach serca, dramatycznych rozstaniach i niełatwych kompromisach. Do tego profesjonalne porady z zakresu psychologii, zdrowia i prowadzenia domu oraz ciekawe krzyżówki.
Cena: 2,79 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu


– Dominika wychowywała się w domu kobiet. Mama, babcia i ciotka otaczały ją miłością i wpajały jej od dziecka, że najlepiej jest żyć bez mężczyzn, bo to dranie i sadyści. Ale Dominika poznaje na studiach Wiktora i zakochuje się w nim. Gdy wyznaje w domu, że ma chłopaka, kobiety wpadają w histerię…
– Dagmara jest w szoku. Jej córka nie zdała matury. Inteligentna dziewczyna, z dobrego domu. Matka nie umie zrozumieć, jak to możliwe, i jest jej po prostu wstyd, że sama też zawiodła.
– Tamara nigdy nie była dumą rodziców.Nie to, co jej brat. Ten dobrze się uczył i później szybko zrobił karierę. Lecz nadeszła chwila, gdy to właśnie niedoceniana przez rodzinę Tamara podała pomocną dłoń bliskim w potrzebie.

Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 18 sie 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz