Okruchy życia 09/2014

Miesięcznik dla kobiet, które cenią ludzkie doświadczenia i prawdziwe historie. Zawiera wzruszające opowieści o relacjach w związku i w rodzinie, wielkich porywach serca, dramatycznych rozstaniach i niełatwych kompromisach. Do tego profesjonalne porady z zakresu psychologii, zdrowia i prowadzenia domu oraz ciekawe krzyżówki.
Cena: 2,69 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:

– Anna prosi męża, by zajął się dziećmi w czasie jej trzytygodniowego stażu zawodowego. Maciej chętnie na to przystaje, lecz Ania ma obawy, czy mąż da sobie radę.

– Małgorzata i Daria znają się  od trzydziestu lat, od szkoły podstawowej. Gdy Daria zostaje bezrobotna, zwraca się do przyjaciółki z prośbą o pracę w jej firmie.  Małgosia zgadza się, choć ma wątpliwości. Zdaje sobie sprawę, że ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę.

– na rok przed maturą syn Renaty zamierza rzucić szkołę i zatrudnić się w warsztacie samochodowym, matka zdaje sobie sprawę, że ma dorosłe dziecko, które może decydować o sobie, ale zastanawia się, jak nakłonić chłopaka, by  nie przekreślał tylu lat nauki i jednak skończył szkołę.

Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 19 sie 2014
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz